Vzhledem k opatřením vlády nemohla proběhnout tradiční prezentace našeho ústavu pro studenty třetího ročníku. I tak jsme si s tím poradili s noblesou a formou videí jsme se pokusili studenty oslovit a přimět je k zamyšlení nad jejich budoucími kroky v rámci naší fakulty.

Vzhledem k tomu, že jsme dynamičtí a pružní, tak jsme na vzniklou situaci zareagovali vytvořením několika videí, které měly za úkol alespoň částečně přiblížit studentům náš ústav. Těm, kteří už jsou pro náš ústav rozhodnuti, jejich názor upevnit, a naopak studenty, kteří se zatím rozmýšlejí, nahlodat minimálně k malému hloubání.

Celkem vznikla čtyři videa, přičemž dvě z nich jsou prezentace a další dvě jsou monology dvou našich kolegů. V prvním z nich je ústřední postavou náš pan ředitel - prof. Ing. Jindřich Petruška CSc a v druhém mluví naše kolegyně Michaela Turčanová o možnosti studia Biomechaniky.

 

Jak bylo zmíněno výše, tak pro každé z těchto videí vznilky prezentace, které můžete zhlédnout na našem Facebooku, nebo při kliknutí na obrázky níže.

           

 Pokud by Vás něco zajímavého napadlo, co jste se z našich videí nedozvěděli, tak se neváhejte obrátit na některého z našich kolegů.